Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje początki w latach 50-tych XX wieku, kiedy odbywały się tu pokazy mody, w które z czasem coraz większy wkład miała włoska firma promująca wzornictwo przemysłowe i modowe Pitti Immagine. Stąd od roku 1972 targi przyjęły nazwę Pitti Immagine Uomo. 

W czasie tych kilku dni można obejrzeć kolekcje wielu marek z całego świata, projektantów, a jednocześnie spotkać licznych blogerów modowych, fotografów oraz wielu świetnie ubranych mężczyzn zafascynowanych modą męską. Uczestnicy wykazują się niewiarygodną fantazją i przemyślanymi stylizacjami. Samo przyglądanie im się jest przyjemnością dla oka. Florencja zamienia się podczas targów w jeden wielki pokaz mody. Dookoła na ulicach, w kafejkach i restauracjach słychać dyskusje o modzie w różnych językach świata.

Pitti Uomo to esencja mody męskiej zarówno dla wystawiających, jak i oglądających.

Targi odwiedzają również przedstawiciele polskiej branży fashion. Od ponad 12 lat regularnie odwiedzamy targi, a w tym roku do ekipy dołączył nasz ambasador – Michał Będźmirowski znany szerzej  jako Modny Tata. Jego wyróżniająca się stylizacja została doceniona przez wielu fotografów modowych.

Pierwszego dnia Michał miał na sobie szyty na miarę dwurzędowy garnitur w kolorze jasnoszarego melanżu ze 100% naturalnego lnu. Włoskiego sznytu nadały wyłogi w szpic i naszywane kieszenie – komentuje Anna Olbryś, Brand &VM Manager Recman. Stylizację Michał uzupełnił wygodnymi loafersami z dziurkowanej skóry, które są idealną letnią alternatywą dla eleganckiego, klasycznego obuwia. Kolejnego dnia Michał miał na sobie  jednorzędową, brązową kamizelkę ze 100% wełny wykończoną naturalnymi guzikami z rogu oraz jasnoszare spodnie. Całość szyta na miarę w naszej szwalni z wysokogatunkowych 100% wełen, pochodzących z renomowanych, włoskich tkalni. Kropkę nad i postawił fular oraz zamszowe mokasyny, które idealnie dopełniły letnią stylizację –mówi Anna Olbryś.

Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w kampanii marki Recman jako model i ambasador, a teraz jestem z marką na światowej klasy targach Pitti Uomo. To dla mnie cenne doświadczenie. Moda jest od zawsze jedną z moich pasji, która pozwala na wyrażenie siebie. Lubię eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a szeroki wachlarz produktów Recman w pełni mi to umożliwia, co- mam nadzieję- widać w moich stylizacjach – mówi Michał Będźmirowski.

Więcej zdjęć z Pitti Uomo możecie znaleźć na naszych social mediach: @recmanofficial  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL