Emocje po wygranej Igi Świątek w Roland Garros jeszcze nie opadły, a w Polsce trwa tenisowa Lotto SuperLiga! To pierwszy sezon rozgrywek i pretekst do świętowania dla fanów tenisa.

 

Liga jest podzielona na trzy grupy: Ekstraklasę, I Ligę i II Ligę. Ta nowoczesna i unikalna formuła rozgrywek tenisowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie, złożona jest z ośmiu klubów, które w rundzie zasadniczej, rywalizują od 29 maja do 14 sierpnia 2022. Mistrza Polski poznamy po rundzie finałowej, która odbędzie się między 8 a 10 grudnia 2022, a w której uczestniczyć będą cztery kluby najwyżej sklasyfikowane w tabeli.

Cały sezon SuperLigi zakończy uroczysta gala podsumowująca z udziałem zwycięzców. Łączna pula nagród w turnieju to 2 500 000 PLN, a zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 700 000 PLN!

Zostaliśmy jednym z Partnerów SuperLigi. Od 2011 roku jesteśmy również Oficjalnym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

Tenis to sport bliski naszej firmie. Wspieramy i kibicujemy polskim zawodnikom oraz tworzymy kolekcje inspirowane nim. Tenis od lat obecny jest w strategii marki co widać salonach: w takich motywach jak siatka, wieszaki, ławeczki do ekspozycji produktów oraz tabliczki z logo Recman, nawiązujące do sportowej, eleganckiej szatni. Bezpośrednim nawiązaniem do tenisa, obok dekoracyjnych siatek na ścianach, jest rudo-brązowa posadzka korespondująca z nawierzchnią kortów. Partnerstwo przy SuperLidze jest naturalnym następstwem naszego wieloletniego zaangażowania – powiedział Prezes Roman Tulwin.

Przed nami kolejne rundy SuperLigi, trzecia kolejka już 3 lipca:

BKT ADVANTAGE- Bielsko Biała- OSAVI TENIS TEAM Kalisz

PARK TENISOWY OLIMPIA Poznań- CKT Grodzisk Mazowiecki

KT KUBALA Ustroń -KS GÓRNIK Bytom

WKT MERA Warszawa- AZS TENIS Poznań

 

Zapraszamy do śledzenia rozgrywek na żywo lub na platformie www.sliga.tv oraz wybranych meczów na kanale Polsat Sport.

Na zdjęciu: Łukasz Kubot – nasz ambasador od 2017 roku, który jest twarzą kolekcji Dressed To Win oraz perfum Legend by Łukasz Kubot.  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL