Nasza współpraca z Fundacją Mam Marzenie trwa od wielu lat. Wspólnie stworzyliśmy akcję Muszka Marzeń, z której każdy sprzedany model autorskiego dodatku do butonierki – muszki Mosca, to 5 zł trafiające na konto Fundacji. Od 2014 roku przekazaliśmy na ten cel ponad 250 tysięcy złotych. 

W ostatnim czasie udało się zrealizować już 50- te dziecięce marzenie, Szymona, który pragnie zostać youtuberem.  Aby mu się to udało, potrzebował komputera wraz ze sprzętem do nagrywania. Szymon pochodzi z Suwałk – tak jak nasza firma, dlatego Prezes Roman Tulwin miał możliwość osobiście wręczyć mu prezent. 

„Możliwość sprawienia, że mały człowiek chociaż na chwilę uśmiechnie się i oderwie od trudnej dla niego rzeczywistości w chorobie, pomyśli i zamarzy o swojej przyszłości, to największa dla nas nagroda. Pomaganie małym Marzycielom poprzez przekazywanie środków z każdej sprzedanej muszki do butonierki już od dawna jest wpisane w DNA marki Recman. Staramy  się w ten sposób wspierać Fundację i jej działania” – powiedział Prezes Roman Tulwin. 

 

Fundacja Mam Marzenie od 2003 roku spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność za pomocą wolontariuszy i darczyńców dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń. Pozwalają one choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

   RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL