16 sierpnia przedstawiliśmy Nową Kolekcję Jesień-Zima 22’23 
 
Jej hasłem przewodnim jest “Męska przestrzeń”.
 
Inspiracją do powstania kolekcji były surowe, industrialne przestrzenie rodem z serialu “Peaky Blinders” czy “Odwilż”.
 
Sesja promocyjna miała miejsce w Gdańsku, w fabrycznych przestrzeniach Stoczni Gdańskiej, statku Sołdek Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku oraz na ulicy Robotniczej 

 
Lokalizacje te nie zostały wybrane bez przyczyny. Przemysłowe, rozległe przestrzenie idealnie oddają charakter nowej kolekcji.
 
Kolekcja skierowana jest do wszystkich konkretnych i zdecydowanych mężczyzn, którzy dbają o kondycję fizyczną i swoje potrzeby.
 
Mężczyzna Recman nie wstydzi się przyznać, że potrzebuje chwili dla siebie. Pielęgnuje swoje pasje i dąży do realizacji marzeń.
 
Kolekcja obejmuje marynarki, koszule oraz garnitury w kolorystyce nawiązującej do kolorów ziemi: chłodnych brązów, beżu, brązu oraz ciemnego bordo.
 
Nie zabraknie również opcji, które idealnie sprawdzą się na zbliżające się chłodniejsze dni: ponadczasowe dwurzędowe płaszcze z szerokimi kołnierzami w odcieniach beżu i brązu, puchowe kurtki, które perfekcyjnie dopełnią nie tylko casualowe stylizacje, oraz wygodne swetry w różnorodnych wariantach kolorystycznych.
 
Po więcej informacji zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych oraz na stronę internetową:
 
 
🔗 https://www.recman.pl/  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL