W ostatni weekend sierpnia korty tenisowe przy ul. Wojska Polskiego 17 w Suwałkach były główną areną zmagań uczestników 6. edycji Recman Cup.

Z roku na rok wydarzenie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem, w tegorocznej edycji turnieju uzyskaliśmy rekordową frekwencję zarówno wśród Zawodników, jak i Kibiców. Oprócz kategorii OPEN rywalizacja toczyła się również w kategorii MIKST oraz w turnieju pocieszenia. Poniżej przedstawiamy wyniki każdej kategorii:

Mężczyźni OPEN:

W kategorii wzięło udział 30 zawodników, triumfował Tomasz Moczek, sparingpartner Igi Świątek, który po bardzo wyrównanym meczu pokonał w finale Pawła Dzikiewicza: 6:2, 0:6 i 10:6. W meczu o 3 miejsce Leszek Wrzesień pokonał Mateusza Matyczaka, który uzyskał 4 miejsce. Najlepszym suwalczaninem okazał się Robert Usarek, który rywalizację w turnieju zakończył na etapie ćwierćfinału.

MIKST:

W kategorii mieszanej w turnieju zmierzyło się 12 par. W grze podwójnej nie mieli sobie równych Izabela & Paweł Dzikiewicz, którzy zmierzyli się z parą Katarzyna Nowak & Leszek Wrzesień. Trzecie miejsce na podium zajął duet Elżbieta Perzyńska & Andrzej Zabłotniak.

Turniej Pocieszenia:

Turniej wygrał Tomasz Sokół, który w finale zmierzył się z Tomaszem Szyszkowskim.

Byliśmy organizatorem tego wydarzenia przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Partnerem Sportowym był Polski Związek Tenisowy, natomiast Partnerem Strategicznym i fundatorem nagród pieniężnych w wysokości 10 000 zł – Prezydent Miasta Suwałk.

Sponsorzy Główni: portal ekantor.pl oraz Auto Idea Mercedes-Benz

Sponsor: PSB Importex