2022 rok był pełen nowych możliwości, projektów i ambitnych kampanii. Co udało nam się zrealizować?

 

 W 2022 mieliśmy swój mały, ale znaczący wkład w ochronę naszej planety. W dzisiejszych czasach, kiedy nasza planeta jest narażona na coraz większe zagrożenia, czujemy się odpowiedzialni za dbanie o środowisko. W ramach strategii Say Yes To Eco, uruchomiliśmy usługę wypożyczalni Recman, dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się eleganckim wyglądem bez konieczności zakupu garnituru. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla środowiska, ale także dla portfela.

 Ponadto – wraz z Nadleśnictwem Suwałki posadziliśmy aż 2 500 drzew! To inicjatywa, którą z pewnością będziemy kontynuować w przyszłości dla dobra planety i kolejnych pokoleń.

 Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, ubierając tym samym najlepszych polskich zawodników. W 2022 roku zostaliśmy Partnerem SuperLigi Tenisa. Jak co roku również podczas międzynarodowych zawodów Davis Cup mogliśmy zadbać o prezencję naszej kadry, w skład której weszli: Łukasz Kubot, Kamil Majchrzak, Kacper Żuk, Jan Zieliński oraz debiutujący junior Olaf Pieczkowski.

 Wystawiliśmy również kilka pop-up store Recman. Wiosną nasi Klienci mieli możliwość skorzystania z usługi Szycia na Miarę i fachowego doradztwa, a także bliższego zapoznania się z kolekcją ślubną. Natomiast w grudniu w Westfield Arkadia pomagaliśmy Wam w wyborze prezentów idealnych.

 2022 rok był też owocny pod względem współpracy. Z Michałem Będźmirowskim, szerzej znanym jako Modny Tata, zrealizowaliśmy wiosenno-letnią kampanię na południu Europy, sięgając po inspiracje z pięknej maltańskiej Valetty oraz obfitującej w krystaliczne laguny niewielkiej wyspy Gozo. Na klimatycznej Gdańskiej Stoczni zrealizowaliśmy kampanię jesienno-zimową w surowym, industrialnym klimacie. Natomiast twarzą kampanii "Celebruj z klasą" został z kolei stand-uper i tik-toker Daniel Midas, z którym zaprezentowaliśmy Wam modne stylizacje na specjalne okazje.

 

Mamy nadzieję, że kolejny rok przyniesie jeszcze więcej pomysłów i wspaniałych projektów oraz nowych kampanii.

 

Jednocześnie życzymy Wam, by Nowy Rok był dla Was początkiem nowych, ekscytujących możliwości i przyniósł wiele pozytywnych zmian w Waszym życiu. Życzymy, aby każdy dzień był pełen radości i by każde wyzwanie stawało się okazją do rozwoju i osiągania nowych celów.

 

Z najlepszymi życzeniami,

Zespół Recman

   RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL