Florencja to nie tylko niezwykła architektura i wyśmienite wino – dwa razy do roku to włoskie miasto zamienia się w wybieg, na którym możemy podziwiać stylizacje najmodniej ubranych mężczyzn z całego świata. Mowa oczywiście o targach Pitti Uomo, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
 
 W zabytkowej Fortezzy Da Basso można podziwiać efekty pracy modowych marek z całego świata. Regularnie od ponad 13 lat podczas Pitti Uomo poznajemy nadchodzące trendy i podziwiamy niepowtarzalne stylizacje uczestników, którzy niezmiennie nas zaskakują i inspirują.
 

Co najbardziej przykuło naszą uwagę?

▶️ Mocnym akcentem na targach był kolor. Energetyczny oranż wybijał się jako kolor przewodni w wielu kolekcjach. – Obejrzeliśmy swetry, spodnie, a nawet garnitury i płaszcze w tym odcieniu. Oranż symbolizuje spontaniczność, zdecydowanie i optymistyczne podejście do życia. – mówi Weronika Wiza, projektantka marki Recman. – To bardzo charakterystyczny trend, który z pewnością pojawi się również w kolekcjach polskich marek.

▶️ Trendy w modzie to również trendy w odpowiedzialnym do niej podejściu. U wystawców widzieliśmy coraz bardziej rosnącą popularność mody z drugiej ręki. Cieszy nas fakt, że jest to również zgodne z naszymi działaniami proekologicznymi ujętymi w strategii sᴀʏ ʏᴇs ᴛᴏ ᴇᴄᴏ, jakimi jest np. nasza usługa wypożyczalni garniturów, coraz chętniej wybierana przez naszych klientów. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla środowiska, ale również dla portfela klienta. – mówi Anna Olbryś, Brand Manager marki Recman.

Moda ukazywana na targach Pitti Uomo jest zawsze wielką dawką inspiracji dla projektantów i konstruktorów z branży fashion.

Cieszymy się, że możemy być częścią tak prestiżowego wydarzenia i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL