💡 Odpowiedzialność społeczna jest kluczowym elementem strategii naszej firmy na kolejne lata. Czujemy ogromną satysfakcję, że podjęliśmy współpracę z Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie! i wspólnie możemy edukować i dbać o zdrowie mężczyzn, mając świadomość, że jest to dla nas wielkie wyzwanie. Profilaktyka jest najprostszą i najszybszą formą kontroli, która może zapewnić nam zdrowe i długie życie. W naszej komunikacji chcemy skupić się na tych dwóch podstawowych aspektach – chcemy pokazać mężczyznom, że warto dbać o siebie i wcale nie zajmuje to wiele czasu.

🤝 Wierzymy, że wyrazem męskości jest nie tylko charakter i wygląd. Wyrazem męskości jest także odpowiedzialność za własne zdrowie – to właśnie stało się motywacją do podjęcia współpracy z Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie! i przekazania wsparcia finansowego na rzecz jej działań w ramach kampanii Męska Sprawa ♂ Nie bez znaczenia kampania startuje akurat dziś – 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, w którym wraz z Fundacją postanowiliśmy zwrócić szczególną uwagę na aspekt zdrowia mężczyzn.

Wąs, jako symbol męskości, stał się wyróżnikiem kampanii Męska Sprawa. Jego kształt nie jest przypadkowy – powstał w oparciu o linię litery R z naszego logotypu. W przyszłości planujemy także rozszerzenie oferty o produkty zawierające ten symbol, ze sprzedaży których przeznaczymy 50% dochodu na konto Fundacji.

Jesteśmy pewni, że wraz z fundacją zdziałamy wiele dobrego! Zachęcamy do obserwowania naszych działań w mediach społecznościowych 💬

   RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL