🎾Wszyscy z zapartym tchem śledziliśmy finałowe rozrywki kobiet i mężczyzn na kortach 𝕎𝕚𝕞𝕓𝕝𝕖𝕕𝕠𝕟𝕦. Na podium stanęli: Czeszka Markéta Vondroušová 🏆 i Hiszpan Carlos Alcaraz 🏆. Nie obyło się bez niespodzianek, podczas finału mężczyzn pokonany został siedmiokrotny triumfator tej imprezy Novak Djoković.

🌡 Temperatura sięgała zenitu zarówno na kortach, jak i przed telewizorami 📺. Całość podgrzewały komentarze zaproszonych do studia Polsat Sport gości, którzy na żywo obserwowali poczynania finalistów. 

Wśród nich zasiedli między innym: utytułowany tenisista i ambasador naszej marki ᴌᴜᴋᴀsᴢ ᴋᴜʙᴏᴛ oraz ᴍᴀᴄɪᴇᴊ sʏɴᴏ́ᴡᴋᴀ, były zawodnik, a obecnie trener tenisa ziemnego i komentator sportowy. Mieliśmy niesamowitą przyjemność przygotować stylizację dla obu panów 😊.

🎾 Wimbledon to najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na świecie, dlatego też rządzi się on swoimi zasadami, również jeśli chodzi o modę 😎. Zawodnicy są zobowiązani do ubierania się wyłącznie na biało. Ta zasada obowiązuję już od końca XIX wieku❗️Dlaczego białyWyjaśnienie jest proste: na bieli najmniej widoczne są plamy potu zmęczonych zawodników. Na ten obowiązek uskarżały się zwłaszcza zawodniczki, dlatego w tym sezonie odrobinę złagodzono te zasady i pozwolono paniom biorącym udział w zawodach na możliwość noszenia bielizny w innym kolorze. Ważne jednak, by bielizna nie była dłuższa niż zakrywająca ją biała spódnica 🤔.  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL