👉 W ramach akcji Męska Sprawa nakłaniamy Was Panowie do zadbania o własne zdrowie i do regularnych badań profilaktycznych 👩‍⚕️ Na słowach nasze działania się nie kończą i teorię przekładamy w praktykę. W głównej siedzibie Recman w Suwałkach zorganizowaliśmy dla naszych pracowników badania USG. Tym razem szczególną uwagę skupiliśmy na Paniach, ponieważ październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi.

👉 W przekształconym na gabinet pokoju biurowym, przez dwa dni trwania akcji, na badania zapisało się 86 pracownic naszej firmy. Wizyta odbywała się w obecności lekarza i oprócz samego badania miała na celu rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących profilaktyki w zakresie chorób nowotworowych. Najczęściej wykonywanym badaniem było USG piersi.

👉 W siedzibie Recman w Suwałkach pracuje łącznie 120 osób, z czego większość stanowią kobiety. Jest nam niezmiernie miło, że ta inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych pracowników, co zaowocowało tak dużą frekwencją 🙂

👉 Różowy październik trwa, dlatego zachęcamy wszystkie Panie do odwiedzenia gabinetów lekarskich i wykonania podstawowych badań profilaktycznych. Warto skorzystać z ułatwień, jakie pojawiają się w ramach Miesiąca Świadomości Raka Piersi.

Skontaktuj się ze swoim lekarzem prowadzącym i dowiedz się, jakie akcje ułatwiające dostęp do badań przygotowano w Twojej okolicy.  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL