To hasło, które wyrosło w zgodzie z naszymi wartościami, a wraz z nim wprowadzamy zmiany w naszej strategii mające na celu bardziej przyjazną środowisku działalność ♻️.

Odwiedzając nasze salony, pewnie wielu z Was dostrzegło dość istotną zmianę w samych witrynach, gdzie pojawiły się sporych rozmiarów ekrany prezentujące aktualną ofertę. Naszym celem jest ograniczenie drukowania, przewożenia i utylizowania materiałów papierowych 🌳. Postawiliśmy na przekaz cyfrowy, który pozwolił efektywnie wpisać się w strategię Say Yes to Eco.

To jednak niejedyna zmiana. Przy kasach pojawiły się tablety, które podobnie jak ekrany stały się nośnikiem oferty oraz komunikatów marketingowych. Dodatkowo stworzyliśmy na nich odpowiednie oprogramowanie 👨‍💻dające Wam możliwość zapisania się do Klubu Recman z pominięciem drukowanych formularzy 👍.

Ta nowoczesna forma komunikacji pojawi się wkrótce we wszystkich salonach i wspólnie będziemy mogli powiedzieć Say Yes to Eco.

👉 Jednocześnie mamy świadomość, że przed nami jeszcze dużo pracy w tym zakresie, a niektóre zmiany mają charakter długofalowy i zależne są od wielu czynników. Nasza strategia Say Yes to Eco ma charakter rozwojowy i stopniowo wdrażana jest do poszczególnych gałęzi naszej działalności. Wspólnie zawalczmy o czystą planetę 🌍 dla siebie i przyszłych pokoleń.  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL