W ramach kampanii #MęskaSprawa, prowadzonej we współpracy z Fundacją Rak’n’Roll, zorganizowaliśmy Męskie Śniadanie. Spotkanie odbyło się 30 listopada w restauracji Lupo w Warszawie. Celem spotkania było zwiększenie świadomości mężczyzn w kontekście dbania o własne zdrowie ❗️

Spotkanie odbyło się w swobodnej atmosferze sprzyjającej rozmowom o męskim zdrowiu. Wśród gości pojawili się artyści, sportowcy, biznesmeni, przedstawiciele Fundacji Rak’n’Roll oraz firmy Recman.

Spotkanie poprowadził Marek Furjan – jeden z najbardziej lubianych komentatorów tenisowych w Polsce. Świat sportu reprezentowali między innymi – Łukasz Kubot, triumfator turniejów wielkoszlemowych w grze podwójnej, Dawid Celt – kapitan polskiej kadry tenisistek, Apoloniusz Tajner – wieloletni szkoleniowiec reprezentacji Polski w skokach narciarskich czy Jakub Wawrzyniak – wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, Piotr Wachowiak – ekonomista i rektor Szkoły Głównej Handlowej, ambasador marki Michał Będźmirowski, znany szerzej jako Modny Tata, członkowie zespołu Poparzeni Kawą III czy reporter Mateusz Hładki.

Wraz z Fundacją Rak’n’Roll chcemy pokazać klientom, ambasadorom, partnerom i pracownikom, jak dbać o zdrowie, zachęcać do badań profilaktycznych oraz jak wspierać bliskich w trakcie choroby. Warto przekonać mężczyzn, że te działania nie wymagają dużej ilości czasu. A pewność bycia zdrowym jest bezcenna  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL