🎩 Nasza ekipa wróciła już z zakończonych przed weekendem targów 𝙋𝙞𝙩𝙩𝙞 𝙐𝙤𝙢𝙤 we Florencji. Święto mody męskiej jak zawsze okazało się interesującym i inspirującym przeżyciem 😊. Teraz przyszedł czas na podsumowania. 

👉 Poznaj najważniejsze trendy panujące na światowych wybiegach oczami 👀 naszych projektantów:

𝙆𝙤𝙡𝙤𝙧𝙮 – przeważały świetliste odcienie: écru, beżu, kremu oraz kolorów piaskowych. Pokazywane były całe stylizacje w jasnych barwach od płaszczy po akcesoria. Nieustannie mocny nacisk położono na kolorystykę barw ziemi, która nadal będzie podstawą w szafie modnego mężczyzny 👌. Odcienie brązu i zieleni wciąż goszczą w kolekcjach światowych marek. Dodatkowo kiedyś uwielbiane bordo zostaję zastąpione odcieniami fioletu: zarówno tego wrzosowego, jak i śliwkowego. 

𝙆𝙧𝙤𝙟𝙚 – wystawcy chętnie prezentowali garnitury z marynarkami dwurzędowymi w casualowym wydaniu np. z tkanin drapanych czy melanżowych, Co ciekawe do garniturów wrócił tzw. pinstripe (tkanina w wąskie prążki). W spodniach 👖 coraz bardziej widać tendencję do poszerzanych nogawek oraz rozluźnionego kroju. Pojawiają się również modele z zakładkami.

𝘾𝙖𝙨𝙪𝙖𝙡 – prym wiedzie sztruks w wersji total look: marynarka z luźniejszymi spodniami. Natomiast w koszulach 👔 casualowych powoli zaczynają pojawiać się, dawni niewidziane kraty w monochromatycznej kolorystyce.  RECMAN SP. Z O.O.
  UL. WOJSKA POLSKIEGO 112E
  16-400 SUWAŁKI

  +48 795 462 606
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7:00-15:00

  REKRUTACJA@RECMAN.PL